EĞİTMENLER HAKKINDA

Her türlü seviye için, 20 Yıllık Tecrübemizle, Microsoft .NET teknolojileri öncelikli olmak üzere Java, Android, iOS platformlarında çok katmanlı kurumsal yazılım geliştirme eğitimleri veriyoruz!

Serkan Utku Öztürk

1980 doğumluyum. 1998 yılında İstanbul Atatürk Fen Lisesi'nde lise eğitimimi, 2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde lisansımı, 2010 yılında da Ege Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde MBA yüksek lisansımı tamamladım. 2001-2006 yıllarında yazılım firmalarında profesyonel olarak çalıştıktan sonra, yedek subay olarak askerlik hizmetimi tamamladım. 2008'de, İzmir’de ana faaliyet alanını web uygulamaları, internet/intranet portalları ve mobil yazılımlar oluşturan Karya SMD Bilişim Ltd. Şti.'nin kurucu ortağı oldum. Halen bu görevime devam etmekteyim.

Web uygulamalarının Türkiye’deki başlangıcı olan 2000’li yıllardan itibaren profesyonel olarak Procter & Gamble (İş Akışı Uygulaması – intranet, Java & MS SQL Server), Denizbank Wien (internet bankacılığı, Java & MS SQL Server), Tekfenbank (internet bankacılığı, Java & IBM DB2), Yapı Kredi (internet bankacılığı, Java), Keller & Williams Real Estates (ABD – Emlak ofisleri yönetim portalı – intranet, Java & .NET & Oracle Server), Custom Concrete (ABD – İnşaat proje yönetimi – intranet, .NET & MS SQL Server) gibi yurt içi ve yurt dışındaki bir çok büyük ulusal ve uluslar arası şirketin internet-intranet uygulamalarını geliştiren ekipte yazılım mimarı ve takım lideri olarak çalıştım. Bu projelerden dünyanın en büyük tüketici malları üreticisi Procter & Gamble’a yapılan SAP entegrasyonlu Expense Online iş akışı projesi, CEEMEA olarak adlandırılan Orta Doğu ve Doğu Avrupa’yı kapsayan bölgedeki ilk harcama yönetim sistemi olarak dikkatleri çekti.

Uğur Çamoğlu

Dokuz Eylül Bilgisayar Mühendisliği mezunuyum. Ayrıca İşletme lisans dereceme ek olarak Ege Üniversitesi'nde Ürün Yaşam Döngüsü Yönetimi yüksek lisans programına devam etmekteyim. 2009 yılından beri yazılım geliştirici, takım lideri ve proje yöneticiliği görevleriyle yazılım dünyasında farklı görevlerde onlarca başarılı projeye imza attım. Gelişen ve değişen yazılım dünyasıyla birlikte son yıllarda Ar-Ge çalışmalarına ağırlık verdim. Yazılım projelerimizin Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarını Ege Üniversitesi Teknopark'ında bulunan Karya SMD firmamızda devam etmekteyiz. Yazılım çalışmaları dışında, iyi yazılım nasıl yazılır, geleceğin bilgi sistemleri nasıl oluşturulur gibi konulara yoğunlaşmakta, bu konuyla ilgili Karya SMD bünyesinde atölye çalışmaları düzenlemekteyim.

EĞİTİMLERİMİZ

Yeni dönem eğitimlerimiz güncellenmektedir. Ön bilgi almak için 0 (232) 446 83 66'yı arayabilir ya da info@karyasmd.com adresimize mail atabilirsiniz.